support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Навчальні курси й семінари

ТІМ СУПРЕМА–УКРАЇНА це команда професіоналів з багаторічним успішним практичним досвідом у сфері послуг з розробки та впровадження Систем Менеджменту та навчання в цій сфері.

Наш досвід і професіоналізм визнані VDA QMC та нашим багаторічним партнером TEAM PREVENT POLAND, що дозволило нашій компанії стати єдиним в Україні провайдером VDA QMC ліцензованих навчальних курсів для фахівців автомобільної промисловості.

Підготовка персоналу є визначним моментом для забезпечення успішної роботи будь-якої організації, тому ми докладаємо всіх зусиль для проведення навчання високої якості з урахуванням конкретних побажань та особливостей наших партнерів.

Від базових до поглиблених – кожен із модулів навчальних курсів, які ми пропонуємо, допоможе Вам отримати вичерпну інформацію та практичні рекомендації з багатьох питань, що виникають під час впровадження та вдосконалення сучасних систем менеджменту і застосування методів та інструментів менеджменту.

Зверніться до переліку навчальних курсів та виберіть для себе VDA QMC ліцензовані тренінги для фахівців підприємств автомобільної промисловості (позначені логотипом VDA QMC) або навчання під власним брендом TEAM SUPREMA.

Ми завжди будемо раді новим зустрічам та співпраці з нашим давніми партнерами.

Календар подій

Системи менеджменту якості в автомобільній промисловості

Системи менеджменту якості, оцінка ризиків

Системи менеджменту соціальної відповідальності, охорони здоров`я та безпеки праці

Системи менеджменту харчової безпеки, FSSC 22000, IFS, BRC, GMP+