Mikhail Alexey Nataliya Albert Alexandr Yuriy Marina

support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Політика конфіденційності

Зміст:

Вступ

Ми поважаємо Вашу конфіденційність. Нещодавно ми оновили нашу Політику конфіденційності. Ми не ділимось, не здаємо в оренду, не продаємо третій стороні або іншим чином не використовуємо без Вашого дозволу будь-яку персональну інформацію, яку Ви надали нам, за винятком випадків, коли цього вимагає закон, судове рішення, яке набуло сили або інший законний  процес або з метою захисту безпеки населення. Будь-яка інформація, яку Ви нам надаєте, зберігається з максимальною ретельністю та безпекою і не буде використовуватися способами, на які Ви не погодилися.

Будь ласка, прочитайте нашу Політику конфіденційності нижче. Відвідавши цей веб-сайт, ви погоджуєтесь з умовами нашої Політики конфіденційності.

Інформація, яку ми збираємо

Інформація, яку Ви надаєте нам

Загалом ми отримуємо та зберігаємо будь-яку інформацію, яку Ви вводите на нашому веб-сайті, або надаєте нам іншими способами, наприклад, коли Ви заповнюєте форму, берете участь у навчанні чи подаєте заявку на участь у навчальних курсах або екзаменах. Сюди входить інформація, яка може ідентифікувати Вас як фізичну особу («Персональна інформація»), включаючи, наприклад, Ваші імена та прізвища, ділові, домашні та поштові адреси, електронні адреси, телефонні номери, стать. Ми не будемо збирати будь-яку Вашу персональну інформацію, за винятком випадків, коли Ви конкретно та свідомо надали свою згоду. Ви можете вирішити не надавати нам Вашу персональну інформацію, але загалом потрібна деяка інформація про Вас, щоб користуватися нашими послугами та / або отримувати доступ до певних областей наших веб-сайтів.

Інформація від третіх сторін

Час від часу ми можемо також отримувати як персональну інформацію, так і неперсональну інформацію про Вас від ділових партнерів та інших незалежних сторонніх джерел. Крім того, якщо Ви пов’яжете свій обліковий запис у соціальних мережах з нашим обліковим записом у соціальних мережах або будете використовувати певні функції соціальних мереж, наприклад хештег, який включає нашу торговельну марку, ми можемо отримати доступ до інформації про Вас через провайдерів соціальних мереж відповідно до Політик провайдерів соціальних мереж. Ця інформація може містити Ваше ім’я, електронну адресу, зображення профілю, стать та іншу інформацію, яку Ви дозволяєте нам отримувати.

Ми не несемо відповідальності за збирання, використання, оприлюднення чи політики безпеки чи практики третіх сторін, таких як Facebook, Instagram, Linkedin, Apple, Google, або будь-якого іншого розробника додатків, постачальника програмного забезпечення, постачальника платформ соціальних мереж, постачальника бездротових послуг або виробника пристроїв, стосовно будь-якої персональної інформації, яку Ви розголошуєте третім сторонам через або у зв’язку з нашими веб-сайтами чи сторінками соціальних мереж.

Автоматична інформація

Ми автоматично збираємо інформацію про Ваш комп’ютер, коли Ви відвідуєте цей веб-сайт, використовуючи засоби відстеження, такі як файли cookie браузера, якщо це дозволено законодавством. Наприклад, ми збираємо Вашу IP-адресу.

Як ми використовуємо Вашу інформацію

Ми використовуємо інформацію, як описано в цій Політиці конфіденційності, за умови будь-якої згоди, що вимагається чинним законодавством.

Ми використовуємо іншу інформацію про Вас для таких загальних цілей:

  • налаштування та вдосконалення послуг, які ми пропонуємо Вам;
  • відповіді на Ваші запитання та коментарі;
  • захист нашої компанії, наших клієнтів та нашого веб-сайту;
  • повідомлення Вас про спеціальні пропозиції, продукти та / або послуги, які можуть Вас зацікавити;
  • для внутрішніх бізнес-цілей, таких як аналіз даних, аудит, моніторинг та запобігання шахрайству, посилення, вдосконалення чи модифікація наших послуг, визначення ефективності нашої діяльності та визначення тенденцій використання наших послуг.

Ми поєднуємо інформацію. Наприклад, ми можемо поєднувати інформацію, яку ми зібрали в автономному режимі, з інформацією, яку ми збираємо в Інтернеті, в обсязі, який охоплює Ваша згода. Або ми можемо поєднати інформацію, яку ми отримуємо від третьої сторони, з інформацією, яку ми вже маємо.

Як ми ділимося Вашою інформацією

Ми можемо зібрати та анонімізувати Вашу інформацію з аналітичною, дослідницькою чи іншою діловою метою.

Ми можемо ділитися неперсональною сукупною або підсумковою інформацією з партнерами або іншими третіми сторонами щодо своїх клієнтів, але ми не продаємо і не надаємо будь-яку інформацію на рівні індивідуального клієнта.

Ми можемо використовувати та розголошувати Вашу персональну інформацію якщо будем вважати що це є необхідним або доречним:

  • для дотримання чинного законодавства (яке може включати закони за межами Вашої країни проживання), відповідей на запити державних та регуляторних органів (які можуть включати такі органи, які не знаходяться у Вашій країні проживання), співпраці з правоохоронними органами або з інших правових причин; або
  • для захисту наших прав, конфіденційності, безпеки чи власності та / або прав наших філій, Вас чи інших осіб.

Ми можемо поділитися Вашою персональною інформацією в рамках продажу, злиття або зміни контролю над компанією або під час підготовки до будь-якої з цих подій. Будь-яка інша особа, яка купує весь або частину нашого бізнесу, матиме право продовжувати використовувати Ваші дані, але лише у спосіб, визначений у цій Політиці конфіденційності, якщо Ви не погоджуєтесь на інше.

Ваш вибір та зобов’язання

Збереження інформації

Ми зберігаємо Вашу персональну інформацію настільки, наскільки це необхідно або стосується практик, описаних у цій Політиці конфіденційності. Ми також зберігаємо інформацію, у відповідності до вимог закону.

Право доступу та управління Вашою персональною інформацією

Для відмови. Ми надаємо Вам вибір щодо використання та розкриття Вашої персональної інформації для маркетингових цілей. Ви можете відмовитися, подавши запит через контактну форму:

  • отримання електронного зв’язку від нас.
  • обміну Вашою персональною інформацією з третіми сторонами для їх прямого маркетингового використання.

Як отримати доступ чи змінити Вашу персональну інформацію

Якщо Ви проживаєте в ЄС, Ви маєте право вимагати доступу до персональної інформації, яку ми маємо про Вас. Це можна зробити, заповнивши контактну форму. За будь-який наступний запит на доступ ми можемо стягувати адміністративний збір.

Якщо Ви хочете переглянути, оновити, стримати / обмежити або видалити персональну інформацію, яку Ви нам раніше надали, Ви можете зв’язатися з нами, заповнивши контактну форму.

Якщо Ви вважаєте, що інформація, яку ми маємо про Вас, невірна, Ви можете зв’язатися з нами, щоб ми могли її оновлювати і підтримувати Вашу інформацію точною. Будь ласка, вкажіть у своєму запиті, яку персональну інформацію Ви хотіли б змінити, чи хочете Ви, щоб Ваша персональна інформація була видалена з нашої бази даних, чи іншим чином повідомите нас, які обмеження Ви хочете поставити під час використання Вашої персональної інформації. Щоб виконати Ваш запит, ми можемо попросити Вас підтвердити свою особу. Ми спробуємо виконати Ваш запит якнайшвидше.

Зверніть увагу, що нам може знадобитися зберегти певну інформацію для цілей ведення обліку та / або для завершення будь-яких послуг, які ми розпочали до того, як Ви почали вимагати зміни або видалення (наприклад, отримання сертифікату та / або картки аудитора). Також може бути залишкова інформація, яка залишиться в наших базах даних та інших записах, які не будуть видалені.

Інша важлива інформація

Безпека

Ми реалізуємо заходи безпеки, розроблені для захисту Вашої персональної інформації, наприклад HTTPS. Ми регулярно стежимо за нашими системами на предмет можливих вразливостей та атак. Однак ми не можемо гарантувати безпеку будь-якої персональної інформації, яку Ви нам надсилаєте. Немає гарантій, що до такої персональної інформації не можна буде отримати доступ, розголошувати її, змінювати чи знищувати, порушуючи будь-який з наших фізичних, технічних чи управлінських бар’єрів.

Транскордонна передача даних

Ми обробляємо дані як всередині, так і за межами України і покладаємось на передбачені законодавством механізми для законної передачі даних через кордон. Якщо Ви живете за межами України, Ви розумієте та погоджуєтесь, що ми можемо передати Вашу інформацію до України. Українські закони можуть не забезпечувати такого рівня або захисту, як закони у Вашій країні. За певних обставин суди, правоохоронні органи, регулюючі органи або органи безпеки в інших країнах можуть мати право на доступ до Вашої персональної інформації.

Правові підстави обробки

Ми будемо збирати та обробляти персональну інформацію про Вас лише там, де ми маємо законні підстави. Законні підстави включають згоду.

Стандартні заходи безпеки

Інтернет не є на 100% захищеним. Ми не можемо обіцяти, що користування нашим веб-сайтом буде повністю безпечним. Будь-яка передача Вашої персональної інформації на наш веб-сайт здійснюється на Ваш власний ризик. Ми радимо Вам бути обережними під час користування Інтернетом. Це включає не розповсюдження Ваших паролів.

Використання веб-сайтів неповнолітніми

Ця Політика конфіденційності разом з нашим веб-сайтом призначена лише для дорослих. Ми не збираємо персональну інформацію від дітей до 18 років.

Зв’яжіться з нами

Якщо у Вас є які-небудь питання щодо цієї Політики конфіденційності, або Ви хочете виправити, оновити, отримати доступ або видалити свою інформацію, зв’яжіться з нами, будь ласка, заповнивши контактну форму. Для Вашої та нашої безпеки, можливо, нам знадобиться підтвердити Вашу особу, перш ніж виконати Ваш запит.

Ми можемо оновити цю політику конфіденційності

Час від часу ми можемо змінювати нашу Політику конфіденційності. Ми повідомимо Вас про будь-які суттєві зміни до нашої Політики конфіденційності відповідно до законодавства. Ми також розмістимо оновлену копію на нашому веб-сайті. Будь-ласка періодично перевіряйте наш сайт на наявність оновлень. Ця Політика конфіденційності востаннє оновлена 3 квітня 2020 року.