support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Види навчання

Усі наші курси можуть бути адаптовані або цілком розроблені з урахуванням специфічних вимог Вашого бізнесу. Однією із ключових переваг нашого навчання є поєднання найсучаснішого досвіду з його практичним застосуванням для створення навчальної програми. Ми маємо можливість включити проведення реального аудиту в програму навчання на Вашому підприємстві.

Корпоративне навчання

Навчання на базі Вашої компанії має ряд переваг і тому може стати найбільш ефективним способом використання бюджету, запланованого на навчання.

Ми готові провести будь-який із наших курсів на базі Вашої компанії. Ми швидко реагуємо на потреби наших клієнтів та модифікуємо курси навчання, додаючи нові компоненти або комбінуючи декілька курсів в одній інтегрованій програмі.

З метою забезпечення найбільш якісного засвоєння інформації ми пропонуємо обмежувати кількість учасників для одного корпоративного курсу 12-15 працівниками. Також для ефективної роботи з навчальною групою необхідно мати:

  • аудиторію, достатню для зручного розміщення необхідної кількості учасників і забезпечення групових вправ,
  • демонстраційне обладнання (проектор або настінний монітор).

Замовити корпоративний курс ТІМ СУПРЕМА-УКРАЇНА

Відкриті семінари

Відкриті семінари проводяться в різних містах України та інших країн.

Відкриті семінари є найбільш раціональним та дешевим способом навчання малих груп Ваших співробітників (кількість менше 5 чоловік).

Ми приділяємо значну увагу умовам проведення навчання, щоб досягти найкращого засвоєння інформації.

Навчальні курси об’єднують у собі інформативну базу та практичні сучасні методики.

Прийняти участь у семінарі ТІМ СУПРЕМА-УКРАЇНА