support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Харчова безпека

Протягом останніх десятиріч споживачі харчових продуктів почали приділяти особливу увагу питанням харчової безпеки. Нові системи виробництва, зберігання, транспортування, споживання дозволяють, з одного боку, розширити асортимент харчової продукції, збільшити терміни її зберігання та забезпечити найбільш ефективне виконання вимог споживача, а з іншого боку – формують нові небезпечні для здоров’я людини фактори

Підприємства харчової промисловості, що впровадили сучасні системи контролю якості та безпеки харчової продукції, отримують значні конкурентні переваги:

  • збільшення обсягу продажів за рахунок лояльності покупців
  • довіра партнерів – постачальників, дистриб’юторів та ін., що робить співпрацю ще більш ефективною
  • можливість виходу на міжнародні ринки та успішної роботи на них.

Якість і безпека харчової продукції – ті необхідні характеристики, які потребують управління й контролю з боку керівництва компанії. З нашою допомогою на Вашому підприємстві почне діяти ефективна система менеджменту безпеки харчової продукції, що відкриває нові горизонти розвитку Вашого бізнесу.

Наші послуги

Ми маємо великий досвід підготовки підприємств до отримання дозволу для постачання продуктів до країн Європейського Союзу і будемо раді бачити Вашу компанію серед наших клієнтів.

Для отримання детальної інформації Ви можете залишити заявку або зв’язатися з нами.