support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Перша (долікарська) допомога

Ніхто не застрахований від неприємностей, та в хвилини, коли допомога особливо необхідна, дуже важливо, щоб поруч була людина, яка здатна її надати.

Перша (долікарська) допомога  – це найпростіші термінові заходи, необхідні для рятування життя і здоров’я потерпілих при ушкодженнях, нещасних випадках та раптових захворюваннях.

Перша допомога з метою рятування життя надається в терміновому порядку, оскільки необхідно повернути та/або зберегти найважливіші життєві функції людини до прибуття професійної допомоги.

Більшість людей впевнена в тому, що для допомоги потерпілому в ситуації, що загрожує його здоров’ю та життю, необхідно мати медичну освіту. Це фатальна помилка, оскільки надання допомоги в перші хвилини після трагедії, що трапилася часто рятує людське життя! При цьому іноді достатньо виконати декілька простих прийомів до прибуття лікаря або доставки постраждалого до лікарні, щоб врятувати йому життя або попередити виникнення додаткової загрози здоров’ю.

Ніхто не вимагає, щоб Ваші дії були на професійному рівні медичного працівника, але слід пам’ятати, що якщо Ви будете діяти у відповідності до знань та навичок набутих на курсах долікарняної допомоги, з впевненістю та без зволікання, Ви не спричините шкоди постраждалому, але можете врятувати його життя.

Наші послуги

У рамках курсу “першої (долікарської) допомоги” ми допоможемо Вам:

  • здобути необхідні навики з надання першої (долікарської) допомоги
  • відпрацюєте на сучасних манекенах основні навички серцево-легеневої реанімації за європейськими та світовими стандартами у відповідності до вимог АНА (Американської Асоціації Серця)

Після завершення курсу ви отримаєте відповідний сертифікат. Курси проводять досвідчені ліцензовані інструктори, що забезпечує високий рівень проведення занять.

Для отримання детальної інформації Ви можете залишити заявку або зв’язатися з нами.