support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Про нас

Ми працюємо для Вас вже більше десяти років. За цей час ми виросли разом с Вами – у досвіді, майстерності, знаннях та результатах. Настав час для маленьких змін. Що ж змінилося? Лише назва. Сервіс та якість послуг лишаються на незмінно високому рівні.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТІМ СУПРЕМА-УКРАЇНА» було створене у вересні 2006 року, як Товариство з обмеженою відповідальністю «ТІМ ПРЕВЕНТ-УКРАЇНА». У вересні 2016 року за рішенням засновників змінено назву та торгову марку.

Наша компанія, як і раніше, залишається незалежним постачальником консультаційних послуг з розробки та впровадження ефективних систем менеджменту.

Наша головна перевага полягає в тому, що ми створюємо спеціалізовані рішення для кожного замовника, незалежно від обсягу задачі, галузі економіки підприємства та країни. Це дає можливість досягти максимальної ефективності проектів, які ми виконуємо для наших клієнтів.

Діапазон наших послуг постійно розширюється та йде пліч-о-пліч з новим законодавством, адаптуючись до вимог наших замовників та потреб ділового світу.

Наша місія – забезпечення наших клієнтів висококваліфікованими, економічно ефективними та орієнтованими на майбутнє послугами, й тим самим забезпечення стабільного розвитку й підвищення конкурентоздатності наших клієнтів в бізнесі.