support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

ID 503 Представник із безпечності та відповідності продукту (PSCR)

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Керівники і співробітники із автомобільної промисловості, які мають бути призначені, або вже призначені уповноваженим із безпечності продукту.

ПІДСТАВИ ТА ТЕМИ

Кожна організація в ланцюгу постачання автомобілей зобов’язана забезпечити безпеку та відповідність своїх продуктів. З цією метою у відповідних країнах та регіонах мають дотримуватися відповідних діючих правових норм, які стосуються цілісності продукту, а також мають бути справдені очікування широкого загалу по відношенню до безпеки. По відношенню до продуктів “небезпечних” або чия відповідність законним вимогам є сумнівним, відповідальні особи зобов’язані вживати необхідних дій.

Для того, щоб знати та розуміти численні вимоги до представника з безпечності та відповідності продукту, необхідна повна інформація та кваліфікація. Це і є метою цього дводенного навчального курсу: він спеціально орієнтований на вимоги повсякденної роботи учасників. Досліджуються основні теми цілісності продукту, а компетенція представника з безпечності та відповідності продукту розвивається в межах п’яти модулів.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ

Технічна та/або бізнес освіта.

Досвід в сфері менеджменту якості у автомобільній промисловості, особливо з управління рекламаціями. Освіта та досвід при оцінці технічних ризиків продуктів і процесів (наприклад, в якості модератора FMEA, аудитора процесу VDA 6.3, розробника).

Знання про застосування продуктів, які виробляються, а також щодо сучасного технічного рівня. Базові знання щодо вимог, що випливають із значущих законів і вимог споживачів та їх розуміння.

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ СЕРТИФІКАТ

Сертифікат VDA QMC про кваліфікацію, в разі усішної здачі письмового тесту.

ТРИВАЛІСТЬ

2 дні.

ВАРТІСТЬ

За одного слухача

12795 грн. + ПДВ – 20%