support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

VDA 6.3 – Аудитор процесу

Розпочато набір до наступного VDA QMC ліцензованого курсу для аудиторів процесу українською мовою, який відбудеться з 19 по 23 листопада 2018 року в гостинному Львові, в готелі “Рамада Львів”.

Запрошуємо на навчання керівників, фахівців з якості, менеджерів процесу підприємств, які здійснюють виробництво та постачання автомобільних компонентів.

Після успішного завершення навчання та здачі письмового та усного екзаменів, слухачі отримують сертифікати та карти аудиторів, зареєстровані в базі даних аудиторів процесу Німецької Федерації Автомобільних Виробників.

Також є можливість пройти навчальний курс ID 315 та після тестування отримати кваліфікацію аудитора процесу та сертифікат VDA QMC про кваліфікацію аудитора процесу.

Усі слухачі курсу отримують офіційне видання стандарту VDA 6.3 Аудит процесу українською мовою.

Для осіб, що вже мають дійсний сертифікат VDA QMC про кваліфікацію аудитора процесу, є можливість подати заявку лише на екзамен.

Усі бажаючі можуть подати заявки по 19 жовтня включно для схвалення у VDA QMC.

Для отримання форми заявки та з будь-яких додаткових питань, звертайтеся, будь-ласка, за телефоном +380462613140, або надсилайте запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com.

Контактна особа – Ігор Бердовський.