support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

ISO 22000:2018 – Опубліковано!

На сайті Міжнародної Організації із Стандартизації опубліковано нову редакцію стандарту ISO 22000 версії 2018 року.

Було змінено структуру стандарту, тобто приведено до структури високого рівня (HLS), як і інші стандарти на системи менеджменту. У новій версії стандарту змінено підхід до розуміння ризику, введено чітке розмежування між ключовими термінами, такими як Критичні Контрольні Точки, Операційні Програми-передумови та Програми-передумови.

Стандарт є доступним для придбання англійською та французьською мовами на сайті ISO.

Розпочато проведення навчальних курсів для організацій, які мають намір впровадити систему менеджменту безпечності харчових продуктів або привести свою систему менеджменту безпечності харчових продуктів у відповідність до вимог нової версії стандарту.

Також нами було розроблено та пропонується дводенний навчальний курс «Захист харчових продуктів та попередження шахрайства». Цей навчальний курс містить не лише теоретичну, а й практичну підготовку. Під час навчання слухачі отримують можливість спроектувати процеси захисту харчових продуктів та попередження шахрайства з харчовими продуктами для розробки документованих процедур для своїх підприємств, зможуть навчитися відрізняти типи загроз та фальсифікацій, оцінювати ризики виникнення загроз та оцінювати вразливості для фальсифікації в ланцюгу постачання та на практичних вправах засвоїти методології для подальшої розробки відповідних програм захисту та попередження шахрайства з продуктами харчування.

Замовити навчальні курси або консультації Ви можете через наш сайт, надіславши запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com, або звернувшись за телефоном +380462613140.

Контактна особа – Ігор Бердовський.