support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Бізнес без корупції – новий навчальний курс

Із задоволенням інформуємо Вас про новий навчальний курс «Антикорупційна система менеджменту у відповідності до вимог стандарту ISO 37001:2016», який ми починаємо проводити із лютого 2017 року.

Корупція є однією з найбільш руйнівних і складних проблем нашого часу, і, незважаючи на національні та міжнародні зусилля по боротьбі з нею, вона, як і раніше, широко поширена.

За оцінками Світового банку, більше 1 трильйона доларів США виплачується у вигляді хабарів щороку, з катастрофічними наслідками, такими, як порушення політичної стабільності, підвищення вартості бізнесу і сприяння бідності. На глобальному рівні, це є суттєвою перешкодою для міжнародної торгівлі, в той час як в межах організації має дуже негативний вплив на моральний дух співробітників.

Антикорупційна система менеджменту покликана прищеплювати антикорупційну культуру в рамках організації і здійснювати відповідні заходи управління, які в свою чергу, призначені для зменшення частоти випадків корупції та збільшення ймовірності їх виявлення.

Стандарт ISO 37001 надає вимоги і рекомендації для створення, впровадження, підтримки і вдосконалення системи менеджменту по боротьбі з корупцією. Антикорупційна система менеджменту може бути незалежною, або інтегрованою в загальну систему менеджменту.

Вимоги стандарту охоплюють корупцію в державному, приватному і некомерційному секторах, в тому числі випадки надання неправомірної вигоди організацією або її співробітниками і відносно організації або її співробітників, а також наданих або отриманих через, або третьою стороною.

Корупція може мати місце в будь-якому місці, мати будь-яке значення і може включати в себе фінансові та нефінансові переваги чи вигоди.

ISO 37001 призначений, щоб допомогти Вашій організації впровадити антикорупційну систему менеджменту або посилити елементи управління, які існують в даний час. Стандарт вимагає реалізації ряду заходів, таких як прийняття політики по боротьбі з корупцією, призначення осіб, уповноважених стежити за дотриманням цієї політики, перевірки і навчання співробітників, проведення оцінки ризиків за проектами і діловим партнерам, реалізації фінансового та комерційного контролю, а також процедур звітності та розслідування.

Під час курсу, Ви познайомитеся з вимогами стандарту, принципами реалізації антикорупційної системи менеджменту в організації, практичними підходами до оцінки корупційних ризиків, прикладами дій, спрямованих на запобігання та виявлення корупції.

Заявку на проведення корпоративного навчання або проведення консультацій можна залишити в розділі «Контакти» або по телефону +380462613140.