support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

ID 533 Оновлення кваліфікації від PSB до представника з безпечності та відповідності продукту (PSCR)

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Це навчання призначено для представників з безпечності продукту організацій, які є частиною автомобільного ланцюга постачання.

ПІДСТАВИ ТА ТЕМИ

Кожна організація в ланцюгу постачання автомобілей зобов’язана забезпечувати безпечність та відповідність своїх продуктів. З цією метою необхідно дотримуватись діючого правового статусу цілісності продукта, який застосовується у відповідній країні та регіоні, а також виправдані очікування безпеки населення. Якщо на ринку є в наявності небезпечні або сумнівні продукти, особи, які несуть відповідальність, зобов’язані вжити необхідних заходів.

Ці різноманітні завдання з якими доводиться стикатися представнику з безпечності та відповідності продукту, постійно змінюються. Таким чином, щоб визначити проблеми та реалізувати рішення в своїй організації, необхідно оновити та поглибити існуючі знання. Це мета цього одноденного підвищення кваліфікації: воно спеціально орієнтовано на вимоги щоденної практики учасників. Нановіше розуміння цілісності продукту вивчається в чотрьох модулях та розвивається компетентність представника з безпечності та відповідності продукту.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ

До участі в курсі допусаються учасники, які проходили навчання представника з безпечності продукту протягом двох останніх років, а також мають відповідні знання в області управління якістю в автомобільній промисловості.

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ СЕРТИФІКАТ

Сертифікат VDA QMC про кваліфікацію після успішної здачі письмового тесту.

ТРИВАЛІСТЬ

1 день

ВАРТІСТЬ

За одного слухача

7500 грн. + ПДВ – 20%