support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

8 версія IFS Food

Опубліковано нову версію стандарту IFS Food.

IFS Food Standard аналізує продукти та виробничі процеси, щоб оцінити здатність виробника харчових продуктів виробляти безпечні, автентичні та якісні продукти відповідно до вимог законодавства та специфікацій клієнтів.

Розробники стандарту взяли до уваги відгуки глобальної мережі та оновили стандарт відповідно до поточних подій і очікувань у широкій сфері безпеки харчових продуктів.

Аудити IFS Food версії 8 можливі з 1 жовтня 2023 року та стають обов’язковими для всіх сертифікованих компаній з 1 січня 2024 року.

Загалом термін застосування версії 7 закінчується 31 грудня 2023 року. У деяких виняткових ситуаціях версія 7 IFS Food може застосовуватися після 1 січня 2024 року.

Основні оновлення:

  • Проведення кожного третього аудиту без попередження є обов’язковим.
  • Введено статус IFS Star, щоб вказати, що аудит проводився без попередження. Це показує клієнтам надзвичайну залученість сертифікованої компанії. У базі даних IFS і на сертифікаті IFS буде видно зірочку. Також для цього створено спеціальний логотип.
  • Оцінка “B” тепер знову класифікується як відхилення.
  • За новою версією, тепер потрібно надавати цілі для кожного з чотирьох вимірів культури безпеки харчових продуктів.

Наразі ми розпочинаємо приймання заявок від зацікавлених організацій та осіб на проведення навчання за восьмою версією стандарту IFS Food.

Для отримання форми заявки та з будь-яких додаткових питань, звертайтеся, будь-ласка, за телефоном +380504650497, або надсилайте запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com.

Контактна особа – Ігор Бердовський.