support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Новий навчальний курс ID 415 Інструменти якості у автомобільній промисловості (ACT)

Розпочато прийом заявок на участь у новому навчальному курсі ID 415 Інструменти якості у автомобільній промисловості (ACT).

Успішна робота над проектом вимагає знання процесів і методів планування, а також розуміння того, як ці методи пов’язані між собою.

На цьому оновленому навчальному курсі Ви познайомитеся з основними інструментами менеджменту якості та навчитесь застосовувати їх ефективно та цілеспрямовано.

Навчання містить огляд поточного стану та застосування основних інструментів в автомобільній промисловості та промисловості постачання з метою покращення відносин між клієнтами та постачальниками, забезпечення високої якості процесів та продукції, вирішення проблем, які виникають систематично, та уникнення повторення несправностей.

Інструменти якості у автомобільній промисловості (Atomotive Core Tools) це випробувані методи, необхідні для якісного планування та управління. Вони включають такі інструменти, як попереднє планування якості (забезпечення рівня зрілості та попереднє планування якості продукції), аналіз режиму та наслідків відмови (FMEA), аналіз системи вимірювання (VDA 5 та MSA), процес затвердження виробничих частин (PPAP), VDA 2 та затвердження продукту та процесу виробництва, статистичний контроль процесу (SPC) і метод 8D.

Ви зрозумієте важливість автомобільних основних інструментів в автомобільній промисловості, ознайомитеся з окремими методами та їх структурою, дізнаєтеся, що відрізняє різні методи та що в них спільного, ознайомитеся зі сферами застосування різних методів і зможете належним чином застосовувати їх у процесі розробки продукту.

Протягом навчального курсу будуть представлені, обговорені та проилюстровані методи та процедурні моделі на прикладах з реальної практики.

Практичні завдання допоможуть учасникам навчального курсу перенести отримані уроки у власну професійну практику.

Навчання проводять наші тренери, схвалені VDA QMC.

Цей навчальний курс також буде корисним для керівників та фахівців будь-яких промислових підприємств.

Проведення п’ятиденного навчального курсу заплановано на 24-28 жовтня 2022 року.

Для отримання форми заявки на навчання, консультації та з будь-яких додаткових питань, звертайтеся, будь-ласка, за телефонами +380504650497, або надсилайте запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com.

Контактна особа – Ігор Бердовський.