Mikhail Alexey Nataliya Albert Alexandr Yuriy Marina

support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

VDA 6.3 Поширені запитання (FAQ)

У березні 2022 року VDA QMC випустив актуалізовану версію відповідей на поширені запитання (FAQ) щодо отримання та подовження кваліфікації аудитора процесу у відповідності до вимог тому VDA 6.3.

Дослідження світового ринку автомобільної промисловості, проведене VDA QMC, засвідчило, що основні інструменти якості у автомобільній промисловості не завжди використовуються належним чином. З цієї причини були скориговані вимоги як до підтримання, так і для початкової кваліфікації (екзамену) аудиторів процесу VDA 6.3 (2016) та включено тему основних інструментів якості у автомобільній промисловості.

З оновленим документом FAQ VDA 6.3 Ви можете ознайомитися за посиланням.

Наразі том VDA 6.3 знову переглядається. Про будь-які зміни в тому, як отримати кваліфікацію аудитора процесу буде повідомлено своєчасно.

На жаль, у зв’язку з агресією проти України, наш офіс було зруйновано після обстрілу. У місті відсутня електроенергія і перідично відсутній зв’язок.

Тому, тимчасово для отримання інформації та з будь-яких додаткових питань, звертайтеся, будь-ласка, за телефоном +380504481106, або надсилайте запит електронною поштою на адресу m.kalinichenko@teamsuprema.com.

Ми намагаємося працювати і у таких умовах.

Слава Україні!