support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Система менеджменту бізнесу залізничного сектора

Запрошуємо постачальників залізничного сектора на наступний навчальний курс “ISO/TS 22163. Система менеджменту бізнесу залізничного сектора. Розробка та впровадження“, який відбудеться з 26 по 29 серпня 2021 року.

Навчальний курс призначений для керівників і фахівців організацій, які здійснюють постачання продукції та послуг для залізничного сектору економіки.

У розробці документу брали участь представники 11 країн і розробка була підтримана світовими лідерами залізничного сектору Alstom, Bombardier, Siemens, Wabtec, Knorr-Bremse, Nabtesco, Voith, DB, CR, SBB, SNCF.

Очікується, що повсюдне застосування залізничної промисловістю вимог ISO/TS 22163 матиме позитивний вплив на безпеку і надійність потягів і мереж.

Започаткована у 2006 році, схема сертифікації IRIS досить швидко набрала популярність. Згідно з останніми відомостями було видано близько 1500 сертифікатів більш ніж в 50 країнах в усьому світі. Варто зазначити, що все більше компаній залізничного сектора вимагають, щоб їхні постачальники були сертифіковані у цій схемі сертифікації, яка в якості вимог наразі використовує саме технічну специфікацію ISO/TS 22163.

Протягом навчального курсу учасники дізнаються про особливості системи менеджменту бізнесу у залізничному секторі, схему сертифікації IRIS, отримають практичні поради з реалізації вимог технічної специфікації ISO/TS 22163.

Для отримання форми заявки на навчання та з будь-яких додаткових питань, звертайтеся, будь-ласка, за телефоном +380462613140, або надсилайте запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com.

Контактна особа – Ігор Бердовський.