support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

COVID-19 та сфера туризму і супутніх послуг

Загально доступна специфікація ISO/PAS 5643, яку нещодавно було опубліковано Міжнародною Організацією із Стандартизації (ISO) призначена для допомоги учасникам туристичної сфери визначити та запровадити заходи із зниження розповсюдження пандемії, беручи до уваги різні протоколи, які прийнято у різних країнах світу.

 Туризм є найбільш постраждалим від пандемії сектором економіки.

За останніми даними, втрати в сфері туризму з початку кризи склали близько 1,2 трильйона доларів США і більше ста мільйонів робочих місць. Тому пожвавлення цього сектора є крайньою необхідністю, але відновлення повинно відбуватися в контексті захисту здоров’я і безпеки кожної людини.

ISO / PAS 5643 Туризм і супутні послуги – Вимоги та керівні принципи, спрямовані на скорочення поширення COVID-19 в індустрії туризму, має широке охоплення і допомагає всім постачальникам послуг в цьому секторі (житло, музеї, транспорт, нові враження, заходи і гіди ) забезпечити більш безпечні послуги і запобігти поширенню вірусу.

Специфікація призначена для того, щоб допомогти постачальникам туристичних послуг реалізувати найкращі заходи щодо забезпечення безпеки кожного і переконати туристів в ефективності того, що у них є.

Документ включає вимоги і рекомендації щодо захисту не тільки туристів, але й місцевих жителів і співробітників туристичних компаній.

Таким чином, ISO/PAS 5643 є актуальною для всього: від готелів, ресторанів, пляжів і парків, транспортних компаній, гідів, спа, музеїв і об’єктів культурної спадщини, індустрії конференцій та заходів, до операторів подорожей і туризму та багато чого іншого.

Для отримання форми заявки на навчання та з будь-яких додаткових питань, звертайтеся, будь-ласка, за телефоном +380462613140, або надсилайте запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com.

Контактна особа – Ігор Бердовський.