support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Культура?.. Ні, ще не чули…

Що ми знаємо, та те у що ми віримо, не має великого значення. Важливо те, що ми робимо…

Те, про що ми будемо розповідати Вам 5 червня (звичайно, якщо Ви приєднаєтеся до нас), зазвичай не викладається у навчальних програмах з харчових наук.

Це, також не те, про що Ви звичайно чуєте на семінарах з безпечності харчових продуктів. Але це вже стає нагальною потребою.

Наприклад, останні випуски глобальних стандартів BRC (Food та Packaging Materials) вже додали до своїх текстів вимоги щодо культури безпечності продуктів.

Ми вважаємо, що цей вебінар буде корисним усім керівникам та спеціалістам виробників харчових продуктів та пакувальних матеріалів для харчових продуктів.

Особливо корисним він буде для керівників та спеціалістів підприємств, сертифікованих за схемами та програмами, схваленими GFSI.

Доречі, з 1 по 4 червня буде проводитися онлайн навчання для внутрішніх аудиторів та аудиторів постачальників за вимогами шостого випуску BRCGS Packaging Materials, а з 9 по 12 червня – восьмого випуску BRCGS Food.

Тож, приєднуйтеся до нас 5 червня і Ви дізнаєтеся більше про культуру безпечності, засоби її вимірювання, аналізування та покращення.

Прийом заявок вже розпочато.

Для отримання форми заявки на будь-які навчальні курси (тренінги) та з будь-яких додаткових питань звертайтеся, будь-ласка, за телефоном +380462613140, або надсилайте запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com.

Контактна особа – Ігор Бердовський.