support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Новий навчальний курс для аудиторів та кандидатів у аудитори

З 1 березня 2020 року приймаються заявки на участь у новому навчальному курсі ID 417 Інструменти якості у автомобільній промисловості для аудиторів процесу та системи.

Для забезпечення високої якості аудиторської діяльності у компаніях і всьому ланцюгу постачання, аудитори повинні мати відповідну компетентність по відношенню до відповідних методів. IATF 16949 чітко підкреслює цю вимогу до компетентності аудиторів.

Ефективний підхід під час перевірок є важливим фактором успіху. Цей тренінг присвячений типовим аудиторським ситуаціям у використанні інструментів якості у автомобільній промисловості.

Цей дводенний курс призначений для кваліфікованих аудиторів процесу VDA 6.3, аудиторів 1-ї та 2-ї сторони IATF, які мають бажання подовжити дію сертифікату та картки аудитора, а також кандидатів у аудитори процесів VDA 6.3 та IATF, які прагнуть отримати кваліфікацію у відповідності до оновлених вимог VDA QMC.

Під час навчання технічні лекції з основних інструментів (RGA / APQP, VDA 2 / PPAP, FMEA, VDA 5 / MSA, Cmk / PpK / CpK / SPC и 8D) будуть чередуватися з вправами на типових прикладах. Основна увага приділяється практичному застосуванню учасниками. Під час курсу будуть проводитися групові та індивідуальні вправи, тести та дискусії зі спеціальних питань.

Для отримання форми заявки та з будь-яких додаткових питань, звертайтеся, будь-ласка, за телефоном +380462613140, або надсилайте запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com.

Контактна особа – Ігор Бердовський.