support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Знайомтеся. Шостий випуск

Сьогодні опубліковано шостий випуск стандарту BRC для системи менеджменту безпечності при виробництві пакувальних матеріалів.

Спочатку розроблений та опублікований у 2001 році Глобальний стандарт пакувальних матеріалів (далі – Стандарт) був розроблений для захисту споживача шляхом надання загальної основи для сертифікації компаній, що постачають пакування виробникам продуктів харчування. З того часу Стандарт оновлювався з регулярними інтервалами, щоб відобразити сучасні погляди щодо безпеки продукції, і тепер його застосовують у всьому світі не тільки виробники пакування харчових продуктів, але й виробники пакування для всіх програм на всіх рівнях ланцюга постачання.

Тепер Стандарт надає надійну основу для всіх виробників пакування і пакувальних матеріалів, щоб допомогти їм у виробництві безпечних пакувальних матеріалів та керувати якістю продукції для задоволення потреб клієнтів, зберігаючи при цьому відповідність вимогам законодавства. Сертифікацію щодо стандарту визнають багато власників брендів, торгових мереж, компаній, що займаються виробництвом продуктів харчування та виробників у всьому світі, оцінюючи можливості своїх постачальників.

Стандарт розроблений для визначення критеріїв безпеки, якості та експлуатаційних характеристик товару, які повинні бути встановлені в організації з виробництва упаковки для того, щоб вона могла виконувати свої зобов’язання щодо дотримання законодавства та захисту споживача. Формат стандарту призначений для того, щоб дозволяти оцінювати приміщення, операційні системи та процедури компанії відповідно до вимог Стандарту компетентною третьою стороною – органом із сертифікації. Сертифікація на відповідність вимогам шостому випуску стандарту розпочнеться з 1 лютого 2020 року.

Основні характеристики стандарту залишаються невід’ємними:

 • задоволення потреб підприємств роздрібної торгівлі та власників торгових марок для зменшення аудиторського навантаження
 • краще визнання різноманітності пакувальної промисловості та потреб її споживачів
 • заохочення більшої прозорості та простежуваності в ланцюзі поставок
 • заохочення прийняття Стандарту як засобу підвищення безпеки продукції на невеликих майданчиках та об’єктах, де процеси ще не розробляються.

Основну увагу у шостому випуску сконцентровано на:

 • посиленні процесів, які використовуються системами менеджменту якості в управлнні друкованої упаковки та шляхом підходу до аналізу небезпек та ризиків
 • продовженні забезпечення послідовності процесу аудиту в усьому світі
 • важливості культури безпеки та якості продукції для покращення прозорості та узгодженості ланцюгів постачання харчових та непродовольчих товарів
 • спрощенні гігієнічних вимог, заснованих виключно на ризику
 • введенні нової фундаментальної вимоги – коригувальні та запобіжні дії для вирішення питань та мінімізації ризику їх виникнення
 • встановленні програми мікробіологічного моніторингу навколишнього середовища на основі ризику
 • спрощенні програми неанонсованого аудиту.

Для отримання форми заявки на будь-які навчальні курси (тренінги) та з будь-яких додаткових питань, звертайтеся, будь-ласка, за телефоном +380462613140, або надсилайте запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com.

Контактна особа – Ігор Бердовський.