support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Оновлено специфічні вимоги споживача FCA

1 квітня опубліковано оновлені специфічні вимоги споживача (CSR’s) компанії FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES.

Цей документ визначає специфічні вимоги FCA для регіонів EMEA і LATAM для виконання вимог IATF 16949: 2016, а також вимоги до технічних документів, які використувються у відносинах між FCA і постачальниками (креслення, норми, спеціфікації закупівель, запити пропозицій) та інших документів.

Цей документ також застосовується до організацій, які постачають модульні компоненти та частково або повністю зібрані транспортні засоби. Версія цього документа, видана англійською мовою є офіційною версією для сертифікації третьою стороною.

ISO 9001: 2015, IATF 16949: 2016 і цей документ визначають основні вимоги до системи менеджменту якості для організацій, класифікованих, як прямі постачальники матеріалів (рівень І) з якими FCA має контракти на постачання деталей та компонентів виробництва.

Текст документа можна знайти за посиланням.

Для отримання форми заявки на будь-які навчальні курси (тренінги) та з будь-яких додаткових питань, звертайтеся, будь-ласка, за телефоном +380462613140, або надсилайте запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com.

Контактна особа – Ігор Бердовський.