support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Щойно оновлено ISO 50001

21 серпня 2018 року на сайті Міжнародної організації із стандартизації (ISO) з’явилася інформація про публікацію нової версії стандарту ISO 50001 Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанова для використання.

Скорочення споживання енергії та підвищення енергоефективності знаходяться в секторі підвищеної уваги глобального порядку денного в сфері зміни клімату. Щойно оновлений флагманський міжнародний стандарт ISO 50001 спрямований на пітримку досягнення цілей сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Використання цього стандарту із моменту виходу його першої версії у 2011 році довело, що він є стратегичним інструментом для більш ефективного та результативного використання енергії. Цей стандарт забезпечує основу для управління енергоефективними характеристиками та скороченням витрат на енергію, а також допомагає компаніям знизити вплив на оточуюче середовище для досягнення цілей скорочення викидів.

Успішна реалізація системи енергетичного менеджменту підтримує культуру підвищення енергоефективності, яка залежить від підтримки зобов’язань та залучення усіх рівнів в організації. У багатьох випадках це пов’язано з культурними змінами всередині організації.

Замовити навчальні курси або консультації Ви можете через наш сайт, надіславши запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com, або звернувшись за телефоном +380462613140.

Контактна особа – Ігор Бердовський.