support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

BRC FOOD. Щойно опубліковано Восьме Видання

Розробка 8-ї видання супроводжувалася масштабними консультаціями, метою яких було зрозуміти вимоги зацікавлених сторін та провести аналіз актуальних проблем у харчовій галузі. Інформація перероблялася та аналізувалася робочими групами, сформованими зацікавленими сторонами із різних країн світу, які представляють виробників харчових продуктів, роздрібну торгівлю, заклади громадського харчування, сертифікаційні органи та незалежних експертів.

Вимоги восьмого видання стандарту – це дороблені вимоги попередніх версій з посиленням уваги до офіційно заявлених намірів керівництва, програми забезпечення безпеки харчових продуктів, а також системи якості.

Під час розробки 8-ї редакції було сконцентровано увагу на:

  • підтримці розвитку культури безпечності продуктів,
  • розширенні вимог до моніторингу виробничого середовища,
  • підтримці у подальшому розвитку систем безпечності харчових продуктів,
  • більш чіткому визначенні критеріїв виробничих зон,
  • забезпеченні чіткості вимог для компаній, які виробляють корми для домашніх тварин,
  • забезпеченні глобальної застосовності та бенчмаркінгу для GFSI.

Як і у попередньому виданні залишилися можливості для проведення анонсованих та неанонсованих аудитів та можливості для застосування додаткових модулів.

Сертифікація систем менеджменту якості та безпечності харчових продуктів на відповідність вимогам восьмого видання стандарту розпочинається з 1 лютого 2019 року.

Замовити навчальні курси або консультації Ви можете через наш сайт, надіславши запит електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com, або звернувшись за телефоном +380462613140.

Контактна особа – Ігор Бердовський.