support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Вечорниці якості у місті Лева

Запрошення

Шановні пані та панове, вітаємо Вас із радісними святами, що стрімко наближаються, і запрошуємо на чергову зустріч керівників, фахівців з якості та керівників кадрових служб підприємств автомобільної промисловості «Вечорниці якості у місті Лева», яка відбудеться 30 січня 2018 року у готелі Рамада Львів.

Ця зустріч має особливий характер, тому що вперше в Україні будуть присутні представники центрального офісу VDA QMC в м. Берлін: пані доктор Юлія Прокопчик, директор департаменту навчання VDA QMC, та пані Раїса Нурісламова, яка відповідає за роботу із ліцензованими навчальними центрами VDA QMC у всьому світі.

Тож всі присутні матимуть унікальну можливість отримати інформацію щодо діяльності асоціації автовиробників Німеччини з «перших рук» та безпосередньо поспілкуватися з її представниками.

Будемо раді привітати Вас на «Вечорницях якості у місті Лева», де в колі колег Ви зможете дізнатися про новини у сфері якості автомобільної промисловості та обмінятися думками з професіоналами з приводу специфічних питань.

Отримати форму заявки на реєстрацію у Вечорницях можна звернувшись за телефоном +38 (0462) 613140, або надіславши листа на адресу office@teamsuprema.com (Контактна особа – Ігор Бердовський).

Заявки на реєстрацію приймаються до 15 січня 2018 року.

Вартість участі у Вечорницях – 300 грн. (в тому числі ПДВ-20%) за одну особу.

Чекаємо на Вас о 13-й годині 30 січня 2018 року в готелі Рамада Львів.

З найкращими побажаннями, 

Директор Team Suprema Ukraine

 

Член правління Team Prevent Poland

Михайло Калініченко

 

Донат Томанек