Mikhail Alexey Nataliya Albert Alexandr Yuriy Marina

support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Настанова FMEA – 2018

15 листопада 2017 року опубліковано проект оновленої Настанови FMEA для обговорення у середовищі фахівців автомобільної промисловості.

Цей проект створений об’єднаними зусиллями американської (AIAG) та німецької (VDA) асоціацій автовиробників. Обговорення буде тривати 90 днів. Схвалення остаточного варіанту очікується у квітні 2018 року, а публікація – у травні.

Навчання за новою Настановою FMEA буде розпочато AIAG, VDA та ліцензованими компаніями після випуску остаточного варіанту документу.

Загальний набір вимог та очікувань FMEA дозволить постачальникам мати єдиний бізнес-процес FMEA, відповідний набір методів та інструментів для створення надійних, точних та повних FMEA, що будуть відповідати потребам та очікуванням будь-якого з їхніх клієнтів.

Більше інформації щодо нової Настанови FMEA та іншої корисної та цікавої інформації з питань менеджменту якості у автомобільній промисловості Ви зможете отримати, якщо відвідаєте «Вечорниці якості у місті Лева», які відбудуться 30 січня 2018 року.