support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Нові стандарти BRC

У листопаді 2016 року було опубліковано нові стандарти BRC. Замість одного Загального стандарту споживчих товарів третього випуску, з’явилося два стандарти, що містять вимоги до виробництва різних категорій споживчих товарів. Наразі четвертий випуск Загального стандарту споживчих товарів складається з двох стандартів: Засоби особистої гігієни та домашнього господарства та Загальні товари.

Стандарт Засоби особистої гігієни та домашнього господарства містить вимоги до виробництва продукції з високими гігієнічними вимогами, що є притаманними природі та використанню таких продуктів. Це косметика, медичні пристрої, підгузники, харчова плівка, засоби прибирання для дому.

Стандарт Загальні товари містить вимоги до випуску продукції, процеси виробництва якої мають гарантувати якість та безпеку. Прикладами такої продукції можуть слугувати електричні товари, дитячі іграшки, меблі, текстильні та ювелірні вироби.

Кожен із стандартів містить два рівня вимог – базовий та високий, що дають можливість визнавати виробників із системами, які відповідають вимогам та забезпечити постійне поліпшення.