support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Інтернаціональна виставка А+А, Дюссельдорф

З 5 по 8 листопада 2013 року в Дюссельдорфі, Німеччина, пройшла найбільша міжнародна виставка Охорони Праці А+А. Ось уже 50 років виставка проходить в Дюссельдорфі кожні два роки. Цього року виставка A+A знову стала місцем зустрічі провідних міжнародних фахівців з організації безпечної праці та збереження здоров’я і життя на робочому місці. У центрі уваги перебувала інноваційна продукція, новітні галузеві тенденції, а також наукові дослідження та перспективні рішення в сферах забезпечення індивідуального захисту, виробничої безпеки, спеціального обладнання для служб екстреного реагування та охорони здоров’я і праці.

Паралельно з виставкою проходив Конгрес А+А з виробничої безпеки та медицини. Він став найбільш дискусійним форумом для фахівців у сфері технологій безпеки та охорони здоров’я та праці, так як саме в рамках А+А представлено унікальний за своєю широтою спектр інновацій у цій галузі.

У 2013 році виставка зібрала понад 1600 експозицій з 55 країн світу. Виставку відвідали більше 63 тисяч осіб.

Всі країни B·A·D ТІМ ПРЕВЕНТ ГРУПИ прийняли участь у роботі виставкового стенду компанії, де ознайомили учасників виставки з новими підходами і методами, а також надали фахові консультації, спрямовані на створення безпечних і нешкідливих умов праці.