support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

IFS запроваджує розділений аудит

Маючи на меті забезпечити ефективне проведення аудитів, та враховуючи поточну ситуацію, IFS запроваджує Протокол розділеного аудиту.

Це, на думку розробників цього Протоколу, забезпечує цілісність сертифікації IFS та зменшує ризики під час пандемії COVID-19. Розділений аудит IFS застосовується до процедур ресертифікації усіх стандартів IFS та програм глобальних ринків (середній рівень). Єдиним винятком є IFS Broker, до якого застосовується повний віддалений протокол аудиту.

Для проведення ефективного аудиту належних виробничих та гігієнічних практик, щонайменше 50% загального часу, відводиться для проведення оцінки на місці.

Передбачається, що огляд додаткової документованої інформації та ретельну перехресну перевірку документації та записів може проводитися віддалено.

Оцінка на місці може проводитися з попередженням або без для забезпечення нової вимоги GFSI, що кожна третій аудит має бути неоголошеним.

Віддалена частина аудиту повинна бути проведена протягом 14 днів після аудиту на місці.

Детально з Протоколом аудиту Ви можете ознайомитися за посиланням.

Для отримання форми заявки на навчання та з будь-яких додаткових питань (консультування, аудити), звертайтеся, будь-ласка, за телефоном +380462613140, надавайте запит через сайт, або надсилайте електронною поштою на адресу office@teamsuprema.com.

Контактна особа – Ігор Бердовський.