support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Репортаж з Вечорниць якості у місті Лева

Чергова конференція керівників та фахівців автомобільної промисловості, присвячена питанням якості відбулася 30 січня 2018 року у Львові. Захід було організовано нашою компанією за підтримки Центру управління якістю Федерації автомобільної промисловості Німеччини (VDA QMC) і нашого партнера – компанії Team Prevent Poland.

Нам було дуже приємно, що у зустрічі взяли участь представники багатьох українських заводів, що входять до складу великих міжнародних компаній – постачальників автомобільної промисловості.

Керівник департаменту «Тренінги і професійний розвиток» VDA QMC, пані доктор Юлія Прокопчик надала інформацію щодо діяльності Центру управління якістю Федерації автомобільної промисловості Німеччини, розвитку та перспектив співробітництва.

Учасники конференції тепло зустріли знакову подію – публікацію стандарту VDA 6.3 Аудит процесу, видану українською мовою для України. Публікацію стандарту презентував учасникам конференції директор TEAM SUPREMA UKRAINE Михайло Калініченко.

На конференції було представлено очікувані зміни у Настанові FMEA, випуск якої очікується у березні 2018 року, новий інструмент Аналізу аудиту, розроблений VDA QMC у підтримку проведення аудиту процесу, а також було розглянуто питання, що часто задаються та санкціоновані зміни в стандарті IATF 16949.

Особливу зацікавленість учасників викликала доповідь, присвячена Аналізу Вимірювальних Систем для візуального контролю. Учасники взяли участь в практичній вправі та отримали корисні рекомендації з використання MSA для атрибутивних систем.

У перерві конференції та після її закінчення учасники мали можливість у неформальній обстановці обмінятися думками, поспілкуватися з колегами та доповідачами, задати важливі для себе запитання.