support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Опубліковано проект ISO 45001

Проектний комітет ISO / PC 283 займається розробкою нового стандарту ISO 45001, основним завданням якого є установка вимог до систем менеджменту охорони здоров’я та безпеки на робочому місці. Даний проект на сьогоднішній день знаходиться на стадії CD (Committee Draft – проект комітету).

За основу проекту взято широко поширений в світі стандарт OHSAS 18001, який був розроблений BSI. Як і в останній редакції стандарту OHSAS 18001, вимоги, викладені в проекті ISO 45001, спрямовані на забезпечення безпеки праці, а не безпеки продукції або послуг компанії. Стандарт вимагає від вищого менеджменту компаній і керівництва більш активної участі в питаннях здоров’я і безпеки не тільки своїх працівників, але і постачальників, а також сусідів на прилеглих територіях. Аспекти здоров’я та безпеки зажадають повної інтеграції у діяльність організації, їх не можна буде доручити окремій людині, відповідальному за безпеку, як це часто робиться зараз.

Впровадження стандарту ISO 45001, допоможе організаціям значно підвищити рівень безпеки праці на виробництві, а також знизити ризики захворювань пов’язаних з роботою.

Публікація остаточної версії стандарту намічена до кінця 2016 р.

За матеріалами: http://www.iso.org