support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Обмін досвідом в Польщі

У липні 2015 року, компанія ТІМ СУПРЕМА-УКРАЇНА спільно з ТІМ ПРЕВЕНТ-ПОЛЬЩА, організувала поїздку до Польщі, з обміну досвідом для українських виробників харчових продуктів на підприємства польських виробників продовольчих груп товарів.

Українські підприємці в ході поїздки відвідали ряд підприємств польських колег по бізнесу, де отримали можливість, ознайомиться з умовами виробництва, активно обговорити наявні в даному напрямку проблеми та шляхи їх вирішення, а також ділилися власним досвідом, напрацьованим за останні кілька років в області безпеки виробництва харчових продуктів.

У спілкуванні з польськими колегами українські виробники на практиці ознайомилися з діючими нормами європейського законодавства з безпеки виробництва харчових продуктів, а також побачили, як ці норми застосовуються практично, на виробництві європейського рівня. Також українські виробники змогли налагодити нові контакти і ділові зв’язки з польськими колегами по бізнесу.

Отримані знання та практичний досвід допоможуть українським виробникам поліпшити власне виробництво і підготувати українську продукцію до виходу на європейський ринок.