Mikhail Alexey Nataliya Albert Alexandr Yuriy Marina

support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Міжнародний форум з безпеки і гігієни праці в Бонні.

В ході всесвітньої глобалізації, у всьому світі все більше уваги приділяється безпеці та гігієні праці. При цьому мова йде вже не тільки про безпеку та гігієну робочих місць. Сучасна безпека та гігієна праці, означає також уникнення і попередження стресових навантажень, проектування робочого процесу у відповідності зі станом здоров’я і вікових можливостей працівників, урахуванням різних культур, а також підвищення ефективності праці за рахунок гнучкої та оперативної моделі управління робочими процесами.

На цьому тлі планується провести другий Міжнародний форум присвячений питанням безпеки і гігієни праці. Форум пройде 18 та 19 вересня 2014 року в німеччині, м. Бонн. У програму включені різні презентації, виступи і доповіді експертів, а також відкриті дискусії з профільних питань. На форумі передбачена можливість познайомитися і поспілкуватися з різними делегатами під час конференц-вечері, яка відбудеться 18 вересня, після виступів і доповідей. Форум допоможе налагодити міжнародні відносини, познайомитися і поспілкуватися зі спеціалістами з різних країн, перейняти досвід провідних експертів в області безпеки та гігієни робочих місць, а також поділитися власними напрацюваннями.

Запрошуємо Вас відвідати міжнародний форум у Бонні!

Всю інформацію та реєстраційні бланки можна знайти, перейшовши за посиланням:

Інформацію з питань відвідування форуму, а також консультації з безпеки і гігієни праці можна отримати, звернувшись в офіс компанії «ТІМ СУПРЕМА-УКРАЇНА» зробивши запит на електронну пошту або зателефонувавши по телефону.