support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

10 000 сертифікатів FSSC 22000

2 червня 2015 року Food Safety System Certification 22000 (Голландський Фонд сертифікації безпеки харчових продуктів), видав свій десятитисячний сертифікат за схемою сертифікації FSSC 22000. Минуло лише п’ять років з моменту публікації схеми сертифікації FSSC 22000, а вже вдалося досягти таких значних результатів.

Деякі висловлювання експертів в області безпеки харчових продуктів, а також керівників компаній – виробників:

  • Фонс Шмід, Chairman of the Board of Stakeholders, FSSC 22000: «Цей успіх став можливий завдяки величезним зусиллям, прикладеним невеликим колективом нашого Ради. Напружена і ефективна робота персоналу маленької компанії, принесла потрібні, позитивні результати»;
  • Марк Оверленд, Director, Global Certification, Cargill, Incorporated: «FSSC 22000 є найкращою системою управління безпекою харчових продуктів. З її допомогою Каргілл розробив ефективну систему управління безпекою харчових продуктів і переконався, що система управління відповідає міжнародним стандартам і визнається в усьому світі як система менеджменту безпеки харчових продуктів для всього ланцюжка поставок»;
  • Френк Яннес, Vice President Food Safety, Walmart: “Я хотів би привітати наших колег з цим значним досягненням і подякувати їм за роботу спрямовану на те, щоб зробити соціальною нормою безпеку харчових продуктів у харчовій промисловості. Компанія, яка отримала сертифікат FSSC 22000, має надійні та ефективні системи управління безпекою харчових продуктів, і може задовольнити вимоги всіх регулюючих органів, клієнтів і споживачів”.

Схема сертифікації FSSC 22000 є ефективним інструментом в організації системи безпеки харчових продуктів на основі стандартів ISO. Вона є гнучким інструментом, здатним з урахуванням ризиків глобального підходу постійно удосконалюватися в управлінні безпекою харчових продуктів і забезпечувати довіру по всьому ланцюжку поставок, як у державному, так і в приватному секторі.

Всі, з 10 000 сертифікатів виданих за схемою сертифікації FSSC 22000, визнані міжнародною організацією Global Food Safety Initiative (Глобальна Ініціатива з Харчової Безпеки).

За матеріалами: www.fssc22000.com