Mikhail Alexey Nataliya Albert Alexandr Yuriy Marina

support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Новий стандарт ISO – економія енергії

Що таке насосна система – знає кожна людина, що користується автомобілем, системою опалення чи вентиляції будинку. Також насосні системи використовуються для переміщення рідини в процесі виробництва, на будівництві, машинобудуванні, фармакології та інших галузях. Але в процесі своєї роботи, вони витрачають набагато більше енергії, ніж насправді могли б споживати.

Новий міжнародний стандарт ISO/ASME 14414 Насосні системи – розроблений з метою економії коштів і зниження енергоспоживання. Оцінка запасу енергії, відповідно до нового стандарту, дозволить підприємствам і організаціям ефективно керувати насосними системами. Визначати мінімально необхідну кількість енергії і дозволить поліпшити ефективність її використання. Як результат – зменшення витрати палива та обсягів викиду вуглеводнів в атмосферу.

Стандарт ISO/ASME 14414, в розробці якого брало участь Американське товариство інженерів-механіків, встановлює чіткі вимоги до проведення результатів оцінки роботи насосної системи. Це дає можливість точно визначити поточне споживання енергії, визначити шляхи скорочення витрат на енергію і, як наслідок, підвищити ефективність роботи насосної системи.

Стандарт значно полегшує роботу в області планування споживання енергії насосними системами і дозволяє оптимізувати енерговитрати виробництва.