support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

ПЛАС – безпека виробництва.

З початком сезону робіт на зернопереробних підприємствах та елеваторах істотно зростає ризик виникнення різноманітних надзвичайних ситуацій, у тому числі вибухів і пожеж.

Виходячи з Наказу МНС №864/912 від 21.12.2009 р. всім підприємствам, в яких зберігається або переробляється зерно та зернопродукти, необхідно розробити ПЛАС (план ліквідації та локалізації аварійних ситуацій і аварій) та провести навчання персоналу поведінці в тій чи іншій надзвичайній ситуації.

Мета розробки ПЛАС і навчання – узабезпечити продукцію, активи та персонал підприємства від наслідків виникнення позаштатної ситуації (вибух, пожежа та ін.), а також своєчасні, ефективні та максимально швидкі дії співробітників спрямовані на ліквідацію аварії.

Якщо Ви бажаєте розробити відповідний ПЛАС, провести навчання співробітників і при цьому отримати поради та підтримку професіоналів, звертайтеся в компанію ТОВ «ТІМ СУПРЕМА-УКРАЇНА».

Консультанти ТОВ «ТІМ СУПРЕМА-УКРАЇНА» якісно та своєчасно виконають розробку ПЛАС або Ідентифікації підприємства, а також проведуть навчання персоналу відповідно до чинного законодавства.