support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

B·A·D GmbH розширює бізнес у Чехії

B·A·D – Team Prevent група відкриває нові напрямки бізнесу в Чеській Республіці, за рахунок придбання команіїї “Санте”, яка працює в сфері охорони здоров’я, профілактики і гігієни праці.

Тим самим Team Prevent позиціонує себе в якості провідного консультанта в області охорони здоров’я і безпеки, преміум охорони здоров’я і профілактичних послуг на чеському ринку.

Team Prevent планує розширення свого бізнесу і в Словаччині, де також відкриті відділення компанії “Санте”, тим більше, що спектр послуг, які надаються ідентичний.

Team Prevent, скориставшись власним багаторічним досвідом роботи в області охорони здоров’я і безпеки праці пропонує своїм клієнтам найякісніші продукти на ринку преміум-класу медичних послуг, передплачені картки, спеціальні профілактичні медичні огляди та 24 годинний колл-центр, куди можна цілодобово звернутися за консультацією і отримати ії від навченого, висококваліфікованого персоналу.  Консультації проводяться для всіх типів компаній, державних установ і індивідуальних клієнтів.

Компанії які працюють на ринку Чехії зможуть повною мірою оцінити повний спектр послуг що надаються в сфері охорони здоров’я, профілактики і гігієни праці від Team Prevent, тим більше, що тепер пакет послуг можна отримати від одного постачальника – що є безпрецедентною пропозицією на чеському ринку.
Для багатьох компаній це буде означати, перш за все, підвищення якості безпеки праці та охорони здоров’я для своїх працівників.

Team Prevent систематично розширює свою діяльність і конкурентоспроможність в Європі. Даний крок в черговий раз доводить зміцнення позицій бренду Team Prevent на міжнародному рівні.

“Як один з провідних постачальників послуг професійної охорони здоров’я та безпеки праці в Європі, ми завжди зацікавлені в зміцненні і розширенні структури наших послуг і в інших європейських країнах. Основна причина стратегії розвитку Team Prevent  в Європі є зростаючий попит з боку наших міжнародних клієнтів, бажаючих отримати повний спектр транскордонних послуг від одного постачальника.” Проф. д-р Берндт Зігемунд – генеральний директор B·A·D GmbH