support

prevention

management

+38 (0462) 613-140

Кабінетом Міністрів України встановлено новий порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві…

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. № 1232 затверджено новий Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Новий Порядок починає діяти з 01 січня 2012 року.

Як очікують розробники цього Порядку, він приведе питання розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій у відповідність до останніх змін національного законодавства України, а також забезпечить належний соціальний захист потерпілим на виробництві в частині своєчасного призначення страхових виплат та послуг Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Постановою надано право Держгірпромнагляду роз’яснювати вимоги Порядку відносно розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві, а Міністерству охорони здоров’я – відносно розслідування та обліку гострих, хронічних професійних захворювань та отруєнь.

Цією Постановою відмінено дію Постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1112 Деякі питання розслідування та ведення обліку  нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.